Бердянськ
Вінница
Дніпропетровськ
Дніпрорудне
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Кам'янець Подільский
Київ
Кіровоград
Коростень
Луцьк
Львів
Мелітополь
Миколаїв
Одеса
Полтава
Севастополь
Сімферополь
Суми
Тернопіль
Харків
Херсон
Хмельницьк
Черкаси
Чернігів
Чернівці
Єнергодар
Южноукраїнськ
Ялта
“Навіть Богу потрібні дзвони.” (Слоган французьких рекламників)

Медіа Рітейл - рекламна агенція повного циклу, яка спеціалізується на розміщенні реклами.

Перевага нашої компанії в тому, що ми володіємо власними рекламними носіями. Ми надаємо нашим клієнтам вигідні умови на розміщення і бездоганність у проведенні рекламних кампаній.

Ми працюємо на рекламному ринку України більше 6 років. За цей час провели багато рекламних кампаній, у тому числі для відомих світових брендів, таких як Unilever, Cfraft Foods, Kia, Novus, Magnetic.

Ми також пропонуємо фонове музичне оформлення для вашого бізнесу. «Медіа Рітейл» працює у сфері ліцензування музики і володіє правами на чисельні музичні композиції для комерційного використання в якості фонової музики без додаткової виплати роялті.

Надаємо послуги по створенню аудіо і відео роликів різної складності. У нашому розпорядженні є власна продакшн студія.

Наша команда професіоналів організовує для Вас комплексний рекламний супровід, забезпечить якість і оперативність роботи.

Медіа Рітейл - реклама, яка працює завжди!

Послуги


Реклама

РА Медіа Рітейл пропонує наступні види реклами: реклама в транспорті, аудіо реклама в супермаркетах, реклама на моніторах.

Продакшн

Запис та виготовлення аудіо роликів для трансляції на радіостанціях, в магазинах, мережах супермаркетів, торгових будинках, on-line виданнях, тощо.

Музика

Фонова музика - ефективний маркетинговий інструмент. Правильне музичне оформлення створить унікальний позитивний образ Вашого бізнесу.


Клієнти